• rolvis@rolvis.sk
  • +421 (0)910 982 693

Ovládanie

PDFTlačiťEmail
Základná cena za variantu
Predajná cena
Predajná cena bez DPH
Zľava
Suma DPH
Štandardná cena:
Popis

 

RUČNÉ OVLÁDANIE  

Madlo pre ručné ovládanie brány
Je štandardne dodávané v prípade ručného ovládania brány

Mechanická prevodovka s reťazou
Je určená pre ručné ovládanie brán väčších rozmerov. Jedná sa o mechanický bočný pohon brány.

   
OVLÁDANIE POHONOM  

SOMFY DEXXO
Pohony určené pro automatické ovládanie brán v privátnom sektore. Tieto pohony v spojení s bránami LOMAX splňujú všetky  požiadavky na bezepčnosť prevádzky podľa normy EN 13241-1. Samozrejmosťou je možnosť núdzového ovládania v prípade  výpadku elektrickej energie. Návod na obsluhu nájdete v sekcii na stiahnutie.

 

LOMAX EXCLUSIVE
Najvyššia rada stropných pohonov LOMAX Exclusive s funkciou Blueline a Speed pre maximálnu úsporu elektrickej energie pre automatické olvádanie brán v privátnom sektore. Tieto pohony v spojení s bránami LOMAX splňujú všetky požiadavky na bezepčnosť prevádzky podľa normy EN 13241-1. Samozrejmosťou je možnosť núdzového ovládania v prípade výpadku elektrickej energie.

 

MARANTEC COMFORT

Pohony určené pro automatické ovládanie brán v privátnom sektore. Tieto pohony v spojení s bránami LOMAX splňujú všetky  požiadavky na bezepčnosť prevádzky podľa normy EN 13241-1. Samozrejmosťou je možnosť núdzového ovládania v prípade  výpadku elektrickej energie.

 

Bočný pohon MARANTEC
Pohon určený pre ovládanie priemyselných brán s vyššími požiadavkami na frekvenciu používania. Pohony je možné dodať aj v úprave pre nepretržité používanie. Samozrejmosťou je možnosť núdzového
ovládania v prípade výpadku elektrickej energie.

 

Ďiaľkové ovládanie Somfy
Ďiaľkové ovládače Somfy fungujú na frekvencii 868.3 MHz, ktorá je vyhradená pre ovládanie pohonov garážových brán, roliet a vjazdových brán. Multibitové kódovanie (280 biliónov možných kódov) zaisťuje bezpečnú prevádzku.

 

Ďiaľkové ovládanie Lomax
Ďiaľkové ovládače Lomax fungujú na frekvencii 868.3 MHz, ktorá je vyhradená pre ovládanie pohonov garážových brán, roliet a vjazdových brán. Multibitové kódovanie (280 biliónov možných kódov) zaisťuje bezpečnú prevádzku. Ovládače sú kompatibilné so systémom "Homelink".

 

Ďiaľkové ovládanie Marantec
Ďiaľkové ovládače Marantec fungujú na frekvencii 868.3 MHz, ktorá je vyhradená pre ovládanie pohonov garážových brán, roliet a vjazdových brán. Multibitové kódovanie (280 biliónov možných kódov) zaisťuje bezpečnú prevádzku. Ovládače sú kompatibilné so systémom "Homelink".