• rolvis@rolvis.sk
  • +421 (0)910 982 693

KOVOVÉ PLOTOVÉ SYSTÉMY

HLINÍKOVÉ PLOTOVÉ SYSTÉMY

K dokonalému vzhľadu Vášho domu môže tiež prispieť hliníkový kovový plot a brány presne podľa Vašich predstáv. Hliníkové ploty a brány ktoré ponúkame sú odolné, bezúdržbové a konštrukčne navrhnuté presne podľa potrieb a požiadaviek konkrétnej zákazky, teda aj atypické. Všetky časti brán a plotov sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníkového materiálu a celá konštrukcia vrátane spojov je upravená v mnohých farbách podľa vzorkovníka RAL technilógiou práškovaním. Montáž plotov je veľmi jednoduchá – použijú sa k nej tiež špeciálne závesy, ktoré sa jednoducho našróbujú do betónových či oceľových alebo hliníkových stĺpikov. Na tieto závesy sa plot pripevní pomocou šróbov a klobúkových matíc. Vyrábame a dodávame bránky a krídlové brány, či posuvné brány vrátane ich automatizácie.

Veľkou výhodou hliníkových plotov a brán, ktoré ponúkame je bezúdržbovosť, tzn. že sa dlhé roky nevyžadujú žiadne ďalšie investície a Váš dom sa môže pýšiť krásnym príslušenstvom, ktorému nemusíte venovať takmer žiadnu ďalšiu starostlivosť.


Ponúkame ploty a brány v rôznych typoch a prevedeniach presne podľa Vašich požiadaviek v modernom ako aj rustikálnom štýle. V prípade záujmu nás kontaktujte cez dopytový formulár v časti kalkulácia.

Séria MODERN

M1

   

M2

Ponúkame ploty a brány v rôznych typoch a prevedeniach presne podľa Vašich požiadaviek v modernom ako aj rustikálnom štýle. V prípade záujmu nás kontaktujte cez dopytový formulár v časti kalkulácia.

Séria CLASIC

C1

 

C2

 

C3

C4

 

C5

 

C6

C7

 

C8

 

C9

C10

 

C11

 

C12

Ponúkame ploty a brány v rôznych typoch a prevedeniach presne podľa Vašich požiadaviek v modernom ako aj rustikálnom štýle. V prípade záujmu nás kontaktujte cez dopytový formulár v časti kalkulácia.

 

OCEĽOVÉ PLOTOVÉ SYSTÉMY

K dokonalému vzhľadu Vášho domu patrí tiež vhodne zvolený plot a brána. Prinášame Vám kovové ploty a brány presne podľa Vašich predstáv. Ploty a brány ktoré ponúkame sú odolné, bezúdržbové a konštrukčne navrhnuté presne podľa potrieb a požiadaviek konkrétnej zákazky, teda aj atypické. Všetky časti brán a plotov sú vyrobené z vysoko kvalitného hutníckeho materiálu a celá konštrukcia vrátane zvarov je upravená zinkovaním – vďaka čomu sa dosiahne antikorózna ochrana na všetkých plochách. Na horné konce plotov sa pripevňujú koncovky, ktoré sú pozinkované odliatky v najrôznejších designech. Hotový výrobok je možné lakovať v mnohých farbách podľa vzorkovníka RAL. Montáž plotov je veľmi jednoduchá – použijú sa k nej špeciálne závesy, ktoré sa jednoducho našróbujú do betónových či oceľových stĺpikov. Na tieto závesy sa plot pripevní pomocou šróbov a klobúkových matíc. Vyrábame a dodávame bránky a krídlové brány, či posuvné brány vrátane ich automatizácie.

Veľkou výhodou plotov a brán, ktoré ponúkame je bezúdržbovosť, tzn. že sa dlhé roky nevyžadujú žiadne ďalšie investície a Váš dom sa môže pýšiť krásnym príslušenstvom, ktorému nemusíte venovať takmer žiadnu ďalšiu starostlivosť.


Ponúkame ploty a brány kované - na základe náčrtov, nákresov, podkladov - rôzne typy a prevedenia presne podľa Vašich požiadaviek. V prípade záujmu nás kontaktujte cez dopytový formulár v časti kalkulácia.

   


Ponúkame aj ploty a brány zvárané - či už samostatné konštrukcie bez výplne, alebo s výplňou podľa Vašich požiadaviek. V prípade záujmu nás kontaktujte cez dopytový formulár v časti kalkulácia.

   

Ploty a brány s drevenou výplňou sú stále populárne a ako môžete vidieť ich spracovanie môže byť naozaj rôznorodé - od latkového prevedenia až po plnú výplň, ktorá poskytuje dokonalé súkromie Vám aj Vášhmu domovu. V prípade záujmu nás kontaktujte cez dopytový formulár v časti kalkulácia.

   

Ploty a brány s panelovou výplňou je možné dokonale zľadiť s garážovou bránou, nakoľko sú vyrábané z panelov určených pre sekčné garážové brány. Panely sú uložené v obvodovej konštrukcii vďaka čomu je dosiahnutá vysoká pevnosť a stabilita. Vďaka širokej škále výbe

Výsledok 1 - 1 z 1

Kovové plotové systémy

Základná cena za variantu
Predajná cena
Predajná cena bez DPH
Zľava
DPH
Štandardná cena: