Atypické markízy

Atypické markízy sú vyrábané individuálne pre neštandardné situácie, v ktorých nie je možné použiť štandardne ponúkané markízy. Ich využitie je časté pri moderných budovách, kde je možnosť ich prispôsobenia designu budovy. Atypické markízy sa naceňujú individuálne podľa danej situácie a od toho závisia aj ich ďalšie parametre ako ovládanie, maximálne rozmery a pod.

Ovládanie:
Markízu môžete ovládať ručne – kľukou, motoricky, alebo aj oboma možnosťami. K motoricky ovládanej markíze si ako doplnok môžete doobjednať čidlá, ktoré chránia markízy pred poškodením alebo riadia systém v závislosti od počasia.

Textílie:
Výber látky Vašej markízi je z hľadiska estetiky najdôležitejším momentom. Pomocou vzorkovníka sa rozhodnete aký vzor, alebo odtieň bude mať Vaša látka. Konečný výber vzoru odporúčame zvoliť pri osobnom stretnutí.

Popri estetike majú použité textilné materiály veľmi dôležité technické vlastnosti:

 • Vode odolnosť
  Použité látky udržia najmenej 325 mm vodného stĺpca bez presakovania. To znamená, že látka až do výšky 32 cm nahromadenej vody odoláva presakovaniu.
 • Odpudzovanie prachu
  Tkanina je impregnovaná, vďaka čomu na nej usadený prach dažďová voda ľahko zmyje.
 • Ochrana
  Textílie disponujú proti plesňovou ochranou.
 • UV-filter
  Počas užívania budete cítiť, že medzi tieňom a tieňom je rozdiel. Látky našich markíz zodpovedajú najprísnejším kritériám dnešnej doby ohľadom UV ochrany.
 • Textílie vďaka impregnačným meteriálom a technologickým prostupom sú odolné voči väčšine znečistení. Všetky tieto vlastnosti Vám zabezpečujú 5 ročnú záruku.Farba konštrukcie:
  Konštrukcia markízy je v základnom prevedení vo farbe bielej alebo za príplatok podľa Vášho ľubovoľného výberu z farebnej škály podľa vzorkovníka RAL.

Príslušenstvo

KALKULÁCIA

Vzhľadom k tomu, že každú zákazku na naše výrobky riešime individuálne (podľa zadaných rozmerov, farieb,voliteľného príslušenstva a pod.) Vás prosíme o vyplnenie polí označených (*). Na základe Vami zadaných údajov Vám bude vypracovaná cenová kalkulácia presne na mieru.