Zhrňovacie steny

Zhrňovacie koženkové steny patria k obľúbeným architektonickým prvkom interiéru všade tam, kde sa vyžaduje častá a rýchlo uskutočniteľná zmena v prepojovaní alebo oddeľovaní miestností bez zásahu do konštrukcie. Priestor rozdelený zhrňovacou stenou je rozdelený opticky aj akusticky. Zhrňovacie steny sú vyrobené z koženkových dielov, ktoré vytvárajú zaujímavý reliéfny povrch. Konštrukčne sú vytvorené pre zavesenie do nadpražia alebo na strop. Výhodou je, že nie je potrebné narušovať podlahu (dlažby, parkety, atď.). Podľa prevedenia rozlišujeme zhrňovacie steny na jednokrídlové (jeden diel zatváraný k jednej strane) a dvojkrídlové (dva diely zatvárané uprostred).

Výrobné rozmery:

Zhrňovacie steny sa vyrábajú na zákazku podľa želania zákazníka. Doporučená maximálna výška je 2700 mm. Najmenšia šírka jednokrídlovej steny je 900 mm, maximálna šírka v jednokrídlovom prevedení je 5000 mm. Pri väčšej šírke doporučujeme prevedenie dvojkrídlové.

Farby

KALKULÁCIA

Vzhľadom k tomu, že každú zákazku na naše výrobky riešime individuálne (podľa zadaných rozmerov, farieb,voliteľného príslušenstva a pod.) Vás prosíme o vyplnenie polí označených (*). Na základe Vami zadaných údajov Vám bude vypracovaná cenová kalkulácia presne na mieru.