Screenové rolety

Screenové rolety – rolety proti slnku

Screenové rolety patria v súčasnosti k moderným a trendovým spôsobom vonkajšieho zatienenia, ktorý sa dokonale začlení do architektúry Vášho domova. Nielen že sú elegantné, moderné a cenovo dostupné, ale zároveň majú mnoho neoceniteľných vlastností. V prípade, ak necháte otvorené okná a stiahnutý screen, nemusíte sa obávať náhlej zmeny počasia, pretože screen rolety chránia Váš domov pred vetrom, snehom a dažďom. V zatiahnutom stave zároveň slúži ako dokonalá ochrana pred hmyzom a zamedzuje prieniku prachu a alergénov do Vášho domova. Screeny sa skladajú z hliníkového boxu, vodiacich líšt a spodnej lišty, ktoré ponúkame v 10 základných farebných prevedeniach, pričom ponúkame aj možnosť lakovať tieto prvky podľa farieb vzorkovníka RAL. Používaná látka je od spoločnosti SOLTIS, pričom je možné si vybrať z viac ako 100 vzorov tejto látky. Ovládanie screenových roliet je možné buď manuálne – kľukou alebo pohonom pomocou  elektrického spínača, či diaľkového ovládania. Vzhľadom na možnosť realizácie veľkých rozmerov je využitie screen roliet v podstate neobmedzené – sú vhodné tak pre obytné, občianske ako aj pre administratívne budovy.

Typy screenových roliet

Handscreen

Táto novinka nájde uplatnenie najmä tam, kde nie je, alebo je veľmi obtiažne pripojenie k elektrické sieti.

Vďaka absencii motoru a zložitých mechanizmov je jeho cena veľmi priaznivá, preto nájde uplatnenie i v projektových prestavbách budov. Jeho inštalácia je jednoduchá a rýchla.

Zipscreen

Screenová roleta zipscreen známa tiež ako lockscreen svojím technickým prepracovaním dotvára moderný vzhľad rodinných domov i administratívnych budov.

Vďaka uchyteniu tkaniny vo vodiacej lište sa zvyšuje odolnosť rolety voči vetru. V prípade použitia blackoutovej tkaniny, zaistí zipscreen úplné zatemnenie miestnosti.

Screen

Jedná sa o moderný prvok tieniacej techniky, ktorá dodá budove moderný a nadčasový vzhľad.

Jednoduchá varianta screenovej rolety, kedy nie je tkanina pevne uzamknutá vo vodiacich lištách. Je vhodná do všetkých typov rodinných domov či administratívnych budov.

U tohto systému screenovej rolety je látka vedená pomocou nerezového vodiaceho lanka, ktorá je pri pohľade z interiéru takmer neviditeľná.

Je tak dosiahnutý čistý výhľad z interiéru von. Budovám dodáva jednoduchý, minimalistický a ničím nerušený vzhľad.

Screenové tkaniny

V našej ponuke nájdete tri druhy kvalitných screenových tkanín. Jedná sa o tkaninu Serge, ktorá je zložená zo sklených vlákien potiahnutých PVC vrstvou, tkaninu Soltis vyrobenú z polyesterových vlákien s ochrannou vrstvou PVC a tkaninu Sunwroker. Prostredníctvom ochranných vrstiev PVC si screenové tkaniny zachovajú farebnú stálosť aj po mnohých rokoch používania. Oba typy screenových tkanín možno dodať aj vo variante BLACK OUT (zatemňujúce tkanina).

Typy screenových tkanín

SERGE 600

SERGE 600 BLACK OUT

SOLTIS 93

SOLTIS B92 BLACK OUT

Príslušenstvo

KALKULÁCIA

Vzhľadom k tomu, že každú zákazku na naše výrobky riešime individuálne (podľa zadaných rozmerov, farieb,voliteľného príslušenstva a pod.) Vás prosíme o vyplnenie polí označených (*). Na základe Vami zadaných údajov Vám bude vypracovaná cenová kalkulácia presne na mieru.