KOVOVÉ PLOTOVÉ SYSTÉMY

Hliníkové plotové systémy

K dokonalému vzhľadu Vášho domu môže tiež prispieť hliníkový kovový plot a brány presne podľa Vašich predstáv. Hliníkové ploty a brány ktoré ponúkame sú odolné, bezúdržbové a konštrukčne navrhnuté presne podľa potrieb a požiadaviek konkrétnej zákazky, teda aj atypické. Všetky časti brán a plotov sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníkového materiálu a celá konštrukcia vrátane spojov je upravená v mnohých farbách podľa vzorkovníka RAL technológiou práškovaním. Montáž plotov je veľmi jednoduchá – použijú sa k nej tiež špeciálne závesy, ktoré sa jednoducho našróbujú do betónových či oceľových alebo hliníkových stĺpikov. Na tieto závesy sa plot pripevní pomocou šróbov a klobúkových matíc. Vyrábame a dodávame bránky a krídlové brány, či posuvné brány vrátane ich automatizácie.

Veľkou výhodou hliníkových plotov a brán, ktoré ponúkame je bezúdržbovosť, tzn. že sa dlhé roky nevyžadujú žiadne ďalšie investície a Váš dom sa môže pýšiť krásnym príslušenstvom, ktorému nemusíte venovať takmer žiadnu ďalšiu starostlivosť.

Séria MODERN

MODERN M1

MODERN M2

Séria CLASIC

CLASIC C1

CLASIC C2

CLASIC C3

CLASIC C4

CLASIC C5

CLASIC C6

CLASIC C7

CLASIC C8

CLASIC C9

CLASIC C10

CLASIC C11

CLASIC C12

Oceľové plotové systémy

K dokonalému vzhľadu Vášho domu patrí tiež vhodne zvolený plot a brána. Prinášame Vám kovové ploty a brány presne podľa Vašich predstáv. Ploty a brány ktoré ponúkame sú odolné, bezúdržbové a konštrukčne navrhnuté presne podľa potrieb a požiadaviek konkrétnej zákazky, teda aj atypické. Všetky časti brán a plotov sú vyrobené z vysoko kvalitného hutníckeho materiálu a celá konštrukcia vrátane zvarov je upravená zinkovaním – vďaka čomu sa dosiahne antikorózna ochrana na všetkých plochách. Na horné konce plotov sa pripevňujú koncovky, ktoré sú pozinkované odliatky v najrôznejších designoch. Hotový výrobok je možné lakovať v mnohých farbách podľa vzorkovníka RAL. Montáž plotov je veľmi jednoduchá – použijú sa k nej špeciálne závesy, ktoré sa jednoducho našróbujú do betónových či oceľových stĺpikov. Na tieto závesy sa plot pripevní pomocou šróbov a klobúkových matíc. Vyrábame a dodávame bránky a krídlové brány, či posuvné brány vrátane ich automatizácie.

Veľkou výhodou plotov a brán, ktoré ponúkame je bezúdržbovosť, tzn. že sa dlhé roky nevyžadujú žiadne ďalšie investície a Váš dom sa môže pýšiť krásnym príslušenstvom, ktorému nemusíte venovať takmer žiadnu ďalšiu starostlivosť.

Ponúkame aj ploty a brány zvárané – či už samostatné konštrukcie bez výplne, alebo s výplňou podľa Vašich požiadaviek.

Ploty a brány s drevenou výplňou sú stále populárne a ako môžete vidieť ich spracovanie môže byť naozaj rôznorodé – od latkového prevedenia až po plnú výplň, ktorá poskytuje dokonalé súkromie Vám aj Vášmu domovu.

KALKULÁCIA

Vzhľadom k tomu, že každú zákazku na naše výrobky riešime individuálne (podľa zadaných rozmerov, farieb,voliteľného príslušenstva a pod.) Vás prosíme o vyplnenie polí označených (*). Na základe Vami zadaných údajov Vám bude vypracovaná cenová kalkulácia presne na mieru.