Hliníkové vchodové dvere

Ak hľadáme pre svoju nehnuteľnosť ideálne dvere s vynikajúcimi vlastnosťami, tak sú pre Vás hliníkové dvere tým najlepším riešením. Hliníkové vchodové dvere sú určené ako vstupné dvere tam, kde je požadovaná špičková kvalita, vynikajúca tepelná izolácia a mechanická odolnosť, spolu s dlhou životnosťou. Aj základná údržba postačí k tomu, aby spoľahlivo slúžili tak po mnohých rokoch ako v prvý mesiac. Svojimi úžitkovými vlastnosťami a vzhľadom sa hliníkové vchodové dvere radia medzi luxusné a reprezentatívne prvky každej stavby.

Vchodové dvere sú vizitkou každej domácnosti, preto je dôležitý ich správny výber. Vzhľad hliníkových dverí je možné prispôsobiť akejkoľvek nehnuteľnosti, novostavbe aj staršiemu domu. Dvere si môže každý zaobstarať podľa svojich predstáv a vlastného vkusu. Vytvorte si originálne dvere, vďaka nerezovým doplnkom LOMAX. Ponúkame široký výber originálnych nerezových doplnkov, ktoré sú odolné voči poškodeniu a vydržia dlho ako nové. Vzniknú tak originálne dvere s atraktívnym vzhľadom a vysokou pridanou hodnotou. Tiež u farieb je ponuka takmer neobmedzená, je možnosť vyrobiť hliníkové vchodové dvere v dekore dreva, alebo farebnom prevedení podľa vzorkovníku RAL. Sme pripravení Vám pomôcť s výberom dverí pre Váš dom a to vždy s ohľadom na Vaše predstavy. Samozrejmosťou je cenová ponuka zdarma, výroba presne na mieru aj veľké množstvo doplnkov, vrátane kľučiek, zámkov a výplní.

Typy hliníkových vchodových dverí

Hliníkové vchodové dvere AKTIV 77

Hliníkové vchodové dvere AKTIV 77 PRIEČKOVÉ

KALKULÁCIA

Vzhľadom k tomu, že každú zákazku na naše výrobky riešime individuálne (podľa zadaných rozmerov, farieb,voliteľného príslušenstva a pod.) Vás prosíme o vyplnenie polí označených (*). Na základe Vami zadaných údajov Vám bude vypracovaná cenová kalkulácia presne na mieru.